ARKADA - Jolanta Pobłocka
ul. Polna 8R/28
87-100 Toruń

Czynne od pn - pt
od 9:00 do 16:00

  tel. + 48 56 66 440 65
     fax + 48 56 66 440 65

  e-mail: arkada_onet

Szybki kontakt
tel. + 48 56 66 440 65
  •  
OFERTA

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Głównym założeniem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie gwarantującym rzetelne i solidne rozliczanie rachunkowo-podatkowe klientów.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę księgowo-podatkową. Prowadzimy miedzy innymi: rozliczenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, karty podatkowej, rozliczenia roczne, rozliczenia kwartalne, kadrowe, płacowe i rozliczenia z ZUS. Świadczymy usługi w formie stałej obsługi oraz jednorazowych zleceń.  Współpracujemy też z prawnikami specjalizującymi się w ściśle określonych dziedzinach prawa i specjalistami z zakresu BHP.

 

 Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.biuro-arkada.info oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.